De klas van Mees Kees wil een cool toneelstuk!
Regisseur: Barbara Bredero - Willem Voogd, Sanne Wallis de Vries, Hannah Hoekstra - Nederland - 2014 - 1 uur 15 minuten

Na de succesvolle films Mees Kees en Mees Kees op Kamp keert de leukste stagiair van Nederland terug met een derde deel. In Mees Kees op de Planken gaat de klas van Mees Kees een toneelstuk spelen. De klas heeft er helemaal zin in, tot de kinderen ontdekken dat directrice Dreus een ontzettend saai en suf stuk heeft uitgekozen. Hopelijk kan Mees Kees een goeie make-over verzinnen!

Als het Mees Kees is gelukt om het toneelstuk een eigen draai te geven, lijkt alles op rolletjes te lopen. Maar dan vertelt directrice Dreus dat juf Sanne terugkomt van haar zwangerschapsverlof. Mees Kees moet dus weg!
De hele klas is in rep en roer. Ze kinderen vinden het maar stom dat Mees Kees weg moet. En zelf vindt hij het ook ellendig, maar wat kan hij doen? Hij is immers gewoon maar een stagiair. Wanneer juf Sanne weer voor de klas staat, komt directrice Dreus er achter dat Mees Kees het toneelstuk helemaal op z’n kop heeft gezet. Nu lijkt écht alles lijkt mis te gaan. Tobias, Sep en de rest van de klas proberen lief te zijn voor juf Sanne, maar ze missen Mees Kees verschrikkelijk! Komt het ooit nog goed?

SPEELTIJDEN