Toeval, liefde en vriendschap.
Regisseur: Joost van Ginkel - Anjela Nedyalkova, Isaka Sawadogo, Dragan Bakema, Sigrid ten Napel - Nederland - 2015 - 1 uur 59 minuten

The Paradise Suite is een rauw poëtische mozaïekvertelling waarin de verschillende personen al dan niet vrijwillig in Amsterdam zijn neergestreken. Ogenschijnlijk hebben ze weinig met elkaar gemeen, behalve hun buitenlandse afkomst. Maar liefde en vriendschap blijken bindende factoren, die het lot in een harde maatschappij doen kantelen en hoop laten gloren aan de horizon.

Voor de mooie, jonge Bulgaarse Jenya ontvouwt haar trip naar Amsterdam zich totaal anders dan ze zich had voorgesteld. De engelachtige Afrikaanse Yaya, wreed gevangen gehouden, kan niet anders dan tot het uiterste gaan om haar vrijheid terug te krijgen. Ivica, een Servisch oorlogsmisdadiger en net vader geworden komt erachter dat misdaden nooit ongestraft blijven. De Bosnische Seka, aan niet anders denkend dan wraak, merkt dat diezelfde wraakzucht de liefde terugbrengt in haar leven. En pas wanneer het Zweedse pianowonder Lukas wegloopt van zijn nieuwe tijdelijke thuis, realiseert zijn vader zich dat hun gezamenlijke passie voor muziek hun relatie grote schade toebrengt.

The Paradise Suite is de tweede lange speelfilm van Joost van Ginkel, die met zijn debuutfilm 170 Hz al veel lof oogstte. De film werd geselecteerd voor het prestigieuze Filmfestival van Toronto 2015!

SPEELTIJDEN