Een optreden van deze Oud-Zevenaarse band met ook de korte film 'Splinter"
Gezelschap: The Stone Souls - 1 uur 30 minuten - Podium

Op woensdag 27 november is er een filmvoorstelling en muzikaal optreden van de The Stone Souls

Deze Oud-Zevenaarse band brengt dit jaar maar liefst 2 EP’s en een korte film uit: op 27 november presenteert ze zowel de korte film als nieuwe songs in een intieme setting in het filmhuis Zevenaar.

‘Splinter’ is een korte film met een maatschappelijk thema over het vinden van je eigen pad in een hectische wereld die 24/7 door raast. De korte film is geproduceerd door Theodor Versteegen (songwriter The Stone Souls) in samenwerking met Alina Lee, Tyler-Marie Evans en Hessel witjes en opgenomen in Californië en Utah (USA).

De film wordt door o.a. jongerenwerkers als middel ingezet om een gesprek te starten over mentale gezondheid en handvatten te bieden ter preventie.

Tijdens de avond zal Theodor Versteegen de totstandkoming en inhoud toelichten. Na de film brengen Theodor en Dayenne Wielheesen (bassist/ zangeres van The Stone Souls) een semi akoestische ten gehore met 5. Een mix van oude nummers, muziek uit de film en werk van de in EP Riptide welke in oktober verschijnt. Deze nadruk zal liggen op de rustigere kant van de band met invloeden uit Americana, Blues en ’60s pop.

Theodor Verstegen: Gitaar

Dayenne Wielheesen: zangeres en bassist

Woensdag 27 November

Tijd: 20.00 uur

Entree: €11,- (donateurs) en €13,50

SPEELTIJDEN